У райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських та селищної рад

13.05.2019

13 травня у райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Валентини Захаревич відбулася нарада з головами сільських та селищної рад.

На нараді розглянули питання про хід виконання весняного призову на строкову військову службу до ЗСУ в 2019 році.

Військовий комісар Літинського районного військового комісаріату Юрій Парадюк звернув особливу увагу на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді Літинського району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризацію служби у Збройних Силах України. Також Юрій Борисович  звернув увагу на своєчасному оповіщенні призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату та проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи з призовниками та їх батьками щодо умов проходження строкової військової служби та наголосив на тому, що потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами сільських та селищної рад та правоохоронними органами. 

Інна Михалко, заступник керівника апарату – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА, поінформувала присутніх про процедуру утворення, зміни меж виборчих дільниць, зміну адреси приміщення для голосування та місцезнаходження (адреси приміщення) дільничних виборчих комісій, а також ліквідацію звичайних виборчих дільниць, що діють на постійній основі на території Літинського району.

Про дотримання чинного законодавства при розробці проектів рішень виконавчих комітетів сільських та селищної рад акцентувала завідувач сектору з юридичної роботи Анна Заваденко.

Під час засідання наради було обговорено усі проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63