Інформація щодо заміни посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

12.04.2019

Управління  праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє про те, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» зобов’язало обласні державні адміністрації до 1 січня 2020року провести заміну посвідчень особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації повідомив про розпочату в області процедуру заміни посвідчень особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1) згідно розробленого графіку (лист ДСМП від 05.02.2019 р. №06-599). Таким чином, 28 березня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації на заміну посвідчень старого  зразка, отримано 24 посвідчення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії. Проводиться видача посвідчень нового зразка згідно протоколу видачі посвідчень.

 Додатково повідомлено про те, що міністерством соціальної політики України здійснено закупівлю послуги по виготовленню бланків посвідчень  нового зразка категорії 2, категорії 3, посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, а також посвідчення дружини померлого громадянина, смерть якого  пов’язана з Чорнобильською катастрофою, які мають надійти до обласних державних адміністрацій до червня 2019 року для поступової їх заміни.

 

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63