Літин святкував 623 – у річницю з дня заснування.

З нагоди святкування 623 – ї річниці з дня заснування Літина у містечку відбувся цілий ряд  заходів.

          Людей на святкуванні зібралось багато, тож Літин вміє не тільки  працювати, дивувати трудовими звершеннями, але й гарно відпочивати.

Свою 623-ю річницю Літин приймав вітання від першого заступника голови райдержадміністрації Олега Стукана, голови районної ради Віталія Мельника та селищного голови Анатолія Бичка.

 

        В  районному будинку культури  відбувся святковий концерт та нагородження номінантів щорічною премією Людина року».

       Святковим концертом творчі колективи Літинщини та аматори сцени районного будинку культури вітали усіх присутніх в залі.

      Для  жителів містечка було організовано ряд святкових заходів – на Площі «Злагоди» – дитячі розваги: гірки, ігри, батути, солодка вата, на площі  біля селищної ради – виставки майстер-класи Подільського народного університету культури; виставка малюнка слухачів курсу малюнка та живопису ПНУК; виставка-ярмарок народно-прикладного мистецтва «Слава тобі, український наш краю»  майстер – класи по виготовленню виробів народних промислів.

         В фойє  районного будинку культури було організовано виставку Літинського краєзнавчого музею ім.. Кармалюка: «Почесні громадяни Літина», «Мій мальовничий край», виставка районної бібліотеки «Древній отчий краю- літинська земля» Перегляд літератури « Літинщина поетична» Майстер-клас «Авторська лялька».

          На районному стадіоні  «Колос» було проведено  матчеву зустріч з футболу між командами  Літинського району на кубок селищного голови а також в адмінприміщенні стадіону  шаховий турнір на кубок селищного голови між командами смт Літин та м. Жмеринки.

           Із веселими обличчями та радісними усмішками презентували свої роботи діти середніх загальноосвітніх шкіл та вихованці центру дитячої та юнацької творчості.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63