Для дітей лише найкраще

У наймолодших жителів соснівської громади у Міжнародний день захисту дітей – 1 червня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого майданчику. Дитячий сміх, пісні, танці, конкурси, розваги і морозиво, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити на урочистому відкритті ігрової зони поблизу сільської школи. Такий довгоочікуваний подарунок був досить символічним до свята дітей.

 На урочисте зібрання до малечі та їхніх батьків завітали представники районної та місцевої влади Галина Крива - заступник голови райдержадміністрації і Світлана Мудріцька - соснівський сільський голова.

Галина Олександрівна  та Світлана Василівна щиро привітали малечу із таким важливим у їхньому житті дні, адже вони отримали прекрасну можливість гратися і розвиватися на такому чудовому спортивно-ігровому майданчику.

У своєму виступі Світлана Мудріцька зазначила, що діти – це квіти життя, наш найдорожчий скарб, радість, майбутнє громади та цілої держави. Саме тому обов’язок батьків, школи, влади та суспільства в цілому дбати про всебічний розвиток інтересів дітей, забезпечувати їм належний рівень виховання, не допускати порушення їхніх прав, дбати про створення належних умов задля здобуття якісної освіти, змістовного дозвілля аби особистість дитини розвивалася у всіх напрямках. Діти – це наша гордість, а тому ми маємо плекати, навчати та оберігати їх.

Урочисто та під гучні оплески Галина Крива разом із сільськими дітлахами у яскравих вишиванках перерізали червону стрічку і малеча із дзвінким сміхом побігла випробовувати на міцність нові гойдалки, каруселі та гірки. Адже гра на такому спортивно-ігровому майданчику дає силу, здоров'я, спритність, нарешті, це рух, що так необхідно сучасним дітям. Слід зазначити, що це вже третій майданчик для дітей громади відкритий на території населених пунктів Соснівської сільської ради. Два попередніх відкрили в Городищі та Радянському.

Гарний настрій та позитивні емоції свята забезпечували юні учасники художньої самодіяльності Соснівського клубу  - шестирічна Настуся Рожко, наймолодша артистка, другокласники Іванка Котик, Ульянка Шах, Світланка Панченко, Євген Довгань, страші діти – Лілія Крива, Анна Вознюк, Вікторія Лазарєва, Дарія Слободяник та Тетянка Чумак, якими уміло керувала завідувачка сільським клубом Тетяна Рожко. Дружню професійну підтримку свої колезі під час свята також надали Віта Слободяник, завідувачка сільським клубом с.Городище, а також сільські бібліотекарі з Радянського та Городища Віра Бурдилюк і Валентина Крива.

Після цікавих конкурсів та розваг усі присутні діти отримали приємний сюрприз – морозиво та солодощі від доброго мецената свята Володимира Вознюка, депутата районної ради. Окремо хочемо відзначити і тих, хто подбав про облаштування та встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика в Соснах.

В першу чергу це виконавчий комітет Соснівської сільської ради, ФГ «Фавор ВГВ» (голова Григорій Волинець), «Згар ГД» (голова Галина Сідак), ФГ «Агросвіт – М» (голова Віктор Твердий), ПН ВП «Будініціатива» (директор Микола Остапчук), приватного підприємця, жительку села - Панасюк Любов Василівну. Щире спасибі та слова пошани вартують і ті працівники, які у переддень свята під проливним дощем закінчували облаштування дитячого майданчика під умілим керівництвом Василя Гордійчука. Усі ви, хто доклав частинку своєї праці задля створення та відкриття дитячого майданчика  зробили не лише добру, а й врай корисну справу – ви подарували дітям можливість для зміцнення здоров’я і веселого відпочинку.

Окреме спасибі юним артистам – талановитим та співочим дітям, які попри похмуру погоду дарували сонячний та веселий настрій своїми музичними номерами.

Дитинство … Кажуть, що це сама щаслива пора нашого життя. Саме цьому ми покладаємо багато зусиль щоб наші діти росли в турботі. Завдяки дитячому сміху, який тепер лунатиме протягом дня на затишній території спортивно-ігрового майданчика і люди навколо усміхатимуться частіше. А яке то щастя для батьків спостерігати за тим, як весло бавляться їхні дітлахи. Адже усі маленькі хлопчики й дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку влади.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63