В Літині відзначали День захисту дітей!

День захисту дітей – це особливе, гарне свято. Саме діти є тією рушійною силою, яка спонукає нас творити добро, ставати мудрішими і досвідченішими.

Дитинство – найкращий період у житті кожної людини, пора надій та сподівань. Діти – наше найдорожче багатство. Заради їх щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди, в них – надія на щасливе майбутнє нашої країни.

2 червня 2014 року службою у справах дітей спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту, відділом культури та туризму райдержадміністрації, районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  організовано та проведено свято до Дня захисту дітей. 

          «Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей  дітвори Літинського району, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства» - мовив перший заступник голови райдержадміністрації Олег Стукан вітаючи дітей, які завітали на святкування на стадіон смт.Літина.

Саме на центральному стадіоні смт.Літина для учнів 1–4 класів було проведено  конкурсно-розважальну програму « Веселий потяг», для учнів 7-8 класів спортивні змагання « Веселі старти».

В приміщенні Дитячої юнацької спортивної школи для учнів 6 класів проведено конкурс малюнку «Моя щаслива родина». В районному будинку культури  було проведено конкурсно-розважальну програму « Як весело в краю дитинства жити» та святковий дитячий концерт « Мелодії дитинства».

Під час святкового концерту підведено підсумки конкурсів та усім призерам вручено подарунки і солодощі.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63