До Збройних Сил ідуть найкращі!

30 травня в приміщенні райдержадміністрації зібралися 36 юнаків із різних територіальних громад Літинського  району. В їхньому житті цей день стане пам’ятним: сьогодні – проводи в армію. Новобранці успішно пройшли медкомісію. Зовсім скоро вони одягнуть військову форму, приймуть присягу на вірність українському народові та опановуватимуть нелегку майстерність військової справи. Але це буде за якийсь час. А сьогодні вони слухають привітання від  першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Стукана,  голови районної ради Віталія Мельника та голів сільських рад.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Стукан, звертаючись до призовників, зазначив, що боронити свою державу, непохитно стояти на сторожі її незалежності та територіальної цілісності, завжди було й є святим та почесним обов’язком кожного громадянина України, побажав призовникам міцного здоров’я, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок та повернутися загартованими тілом і духом.

На святі були присутні призовники, батьки, керівники територіальних громад, представники ЗМІ.Від керівництва району, сільських  та селищного голів призовники отримали квіти, листівки, цінні подарунки.

Супроводжувалось свято проводів до лав Збройних Сил України виступами аматорів сцени районного будинку культури.

  

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63