Наш святий обов’язок перед нинішнім і прийдешніми поколіннями, перед всіма жертвами минулої війни- це збереження миру!

Напередодні Дня Перемоги, 7 – 8 травня, перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Стукан, голова районної ради Віталій Мельник, заступники голови райдержадміністрації Володимир Мотельницький та Галина Крива, керівник апарату районної ради Володимир Сидоренко відвідали учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років кожної територіальної громади району.

        Нажаль, учасників  бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років  з кожним роком все менше і менше, а тому з кожним роком ми повинні приділяти більше уваги та зігрівати їх любов’ю та теплом.

      Районним керівництвом було вручено продуктові набори, листівки та одноразові грошові нагороди, цінні подарунки. «Низько вклоняємося Вам і висловлюємо щиру подяку за Ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку  в побудові незалежної України» - звертались очільники району до ветеранів.  

               «Ми розуміємо, що ще не все зроблено для того, щоб  сьогодні забезпечити  соціальний захист та гарантії, які б відповідали повністю потребам для вашої категорії. Але все ж останні роки дуже багато робиться в державі. Сьогодні складна суспільно-політична ситуація в країні,  ми будемо намагатися робити все можливе задля збереження миру, адже це наш святий обов’язок перед нинішнім і прийдешніми поколіннями, перед всіма жертвами минулої війни» - наголошував Олег Стукан спілкуючись з ветеранами.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63