Веб-портал Пенсійного фонду – контроль за заробітною платою та страховим стажем

28.10.2016

Відповідно до чинного законодавства, право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок сплати єдиного внеску громадянами, підприємствами, установами й організаціями.
Розмір пенсії залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески в Пенсійний фонд України. В страховий стаж для обчислення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця і у повному обсязі сплачені страхові внески у сумі не менше мінімального страхового внеску, обчисленого з мінімальної заробітної плати.

Справа в тому, що тільки при отриманні офіційно оформленої заробітної плати не менше законодавчо встановленого мінімального розміру та сплаті страхувальником внесків вам буде зараховано стаж за цілий місяць. Дуже важливо, щоб працівники одержували заробітну плату не в «конвертах», а офіційно, тому що саме в цьому випадку найманий робітник може відчувати себе захищеним.

Для того, щоб уникнути даної ситуації при оформленні пенсії у майбутньому необхідно про це подбати сьогодні, тому ще раз доводимо до відома осіб, яким не байдуже їхнє соціальне забезпечення при виході на пенсію.
Для контролю нарахованих внесків роботодавцем є можливість зареєструватись на веб-порталі електронних послуг, який дає змогу спростити доступ до відомостей про застраховану особу та пенсійні виплати за допомогою глобальної мережі. Все, що потрібно для реєстрації – це прийти до управління Пенсійного фонду України в Літинському  районі за адресою: вул. Соборна, 29 кабінет №1 з паспортом, ідентифікаційним кодом та написати заяву про реєстрацію.
Шановні громадяни, задумайтеся над своїм майбутнім, заздалегідь подбайте про гідний розмір вашої пенсії!

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63