До уваги зацікавлених суб’єктів господарювання, що займаються туристичною діяльністю

28.10.2016

17-18 листопада 2016 року відбудеться Міжнародний форум із питань медичного туризму «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано парк-готель «Древній Град», який розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський  район, 7 км траси Львів-Київ. Участь у вищезазначеному форумі безкоштовна, оплата проживання для учасників за рахунок відряджуючої сторони. 

Метою проведення форуму є: налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного, туристичного сегменту між собою і державними органами влади.         В даному заході приймуть участь фахівці медичного, страхового, військового, дипломатичного, туристичного і державного секторів. Завдання організаторів: організація заходів, налагодження контактів серед медичного, туристичного та державних секторів, координація страхового сектора, консультаційні послуги з фінансових і юридичних питань.

Проведення Міжнародного форуму із медичного туризму має на меті об’єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном. Контактна особа: Олександр Кревський, моб.тел. (067)-771-17-55.

У разі прийняття рішення про участь у форумі, просимо до 10 листопада 2016 року повідомити відділ економіки райдержадміністрації (тел. 2-14-57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63