Школа-ювілярка

21.10.2016

21 жовтня своє поважне 80-ліття відзначала СЗШ І-ІІІ ст. с. Шевченка, одна з найстаріших шкіл нашого району.

На свято завітали і представники районної влади – голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, головний спеціаліст відділу освіти РДА Інна Сидоренко, завідувач районним методкабінетом Олександр Бондарчук. Не оминули своєю увагою святкування шкільного ювілею шевченківський сільський голова Людмила Агакіна, керівник місцевого фермерського господарства «Авангард» Анатолій Морозов, колишні випускники школи різних років та батьки її теперішніх вихованців.

Вже понад сорок років дружний учительсько-учнівський колектив школи очолює мудра, заповзята та натхненна жінка, досвідчений педагог, депутат районної ради  кількох скликань Неоніла Насадюк. І на правах привітної господині саме Неоніла Климівна першою мовила щирі і вітальні слова для педколективу та учнів школи і гостей свята. Сердечне спасибі за підтримку і допомогу мовила директорка і на адресу батьків, спонсорів і меценатів, представників районної влади.

Творчої наснаги, щоденних успіхів, міцного здоров’я і рясного достатку, затишку та мирного неба побажав керівництву школи та її колективу голова райдержадміністрації Ярослав Чернега. Разом із головою районної ради Віталієм Мельником Ярослав Анатолійович вручив Неонілі Климівні подяку для усього учительського складу від райдержадміністрації та районної ради за багаторічну і сумлінну працю та неоцінений внесок у примноження та розбудову освітянської галузі району. Також керівники району вручили Неонілі Климівні подарунок та квіти до ювілею.

Розважали глядачів талановиті і співучі вихованці шевченківської школи, а глядачі їм щиро аплодували й раділи, що в стінах такої поважної ювілярки зростають, навчаються та розкривають усі свої творчі здібності гарні й розумні діти, яким у цьому щодень допомагають досвідчені, терпеливі і мудрі педагоги. 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63