1 жовтня – День людей похилого віку

01.10.2016

Міжнародний день людей похилого віку був проголошений Генеральною Асамблею ООН у 1991 році. Цей день – не лише можливість нагадати про людський обов'язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це також привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

У цей день проводяться активні дії, спрямовані на захист прав та інтересів людей похилого віку, створення для них належних умов життя та відпочинку.

Відзначення цього свята спонукає уряди країн світу, громадські організації звернути та зосередити увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління. Об'єднавши зусилля, ми цілком можемо забезпечити людям похилого віку творче довголіття, більш якісне та різноманітне життя, яке приносило б їм глибоке задоволення. Повага до старших поколінь є одним з основних принципів будь-якої розвиненої та цивілізованої держави.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає День людей похилого віку. У нашій країні це також і День ветерана.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63