Автомобіль швидкої допомоги для Літинської ЦРЛ

21.09.2016

Звістка про те, що за сприяння народного депутата України Івана Мельничука для Літинської центральної районної лікарні придбано автомобіль швидкої допомоги на суму 368,9 тис. грн, швидко облетіла дружній, працьовитий колектив медиків. А тому, коли голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, заступник голови РДА Валентина Захаревич прибули до райлікарні з приємною місією – вручити ключі від новенького красеня-автомобіля, до відділення екстреної  невідкладної медичної допомоги зійшовся радісний медичний персонал лікарні.

Керівник району Ярослав Чернега від імені районної гілки влади та народного депутата України Івана Мельничука сердечно привітав присутніх із такою неординарною подією і побажав, аби автомобіль приносив користь і радість людям, а потім вручив ключі від «Швидкої допомоги» головному лікарю Сергію Кобелю.

Ярослав Анатолійович від щирого серця подякував медикам за їх благородну, сподвижницьку працю і з приємністю зазначив, що з кожним роком все впорядкованішими стають відділення лікарні. Приміром, ось уже рік після ремонту радо відчиняє свої двері для щасливих матусь пологове відділення. А нещодавно завершився чудовий ремонт у дитячому відділенні. На нього сесією районної ради було виділено кошти з районного бюджету. Зауважимо, що в результаті проведення торгів через систему «PROZORRO», вартість виконання цих робіт було зменшено на 120 тис. грн, а це – майже 30% від  загальної суми, яка була виділена Літинською районною радою.

Приємний настрій, відчуття затишку і комфорту створюють і численні клумби, які палахкотять своєю красою в цю осінню пору. Хворі, відвідувачі із задоволенням проводять час у впорядкованих, красивих альтанках, відпочивають на нових, зручних лавах. Люди, вдячні за турботу медикам на чолі з головним лікарем Сергієм Кобелем, зичать їм від щирого серця добра, здоров’я, щастя і миру.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63