17 вересня – День рятівника України

16.09.2016

З нагоди Дня рятівника сьогодні в актовій залі Літинської пожежно-рятувальної частини № 7 відбулись урочисті збори, в яких взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, керівник апарату районної ради Володимир Сидоренко, особовий склад пожежно-рятувальної частини та представники місцевих засобів масової інформації.Заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич висловила щиру подяку працівникам цивільного захисту за самовіддану працю, героїзм та привітала особовий склад з професійним святом. 

У своєму вітальному слові Валентина Миколаївна зазначила: «Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» - ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність та жертовність професії. Мужні, сильні духом, ви в мирний час завжди на варті і завжди першими приходите на допомогу тим, хто її потребує».

За бездоганну службу, високий професіоналізм Валентина Захаревич та Володимир Сидоренко нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих представників служби цивільного захисту Літинщини.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63