Засідання колегії облдержадміністрації в селекторному режимі

09.09.2016

Сьогодні під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка в селекторному режимі відбулось засідання колегії облдержадміністрації. В районній студії участь у колегії взяли голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, голова районної ради Віталій Мельник, а також керівники структурних підрозділів РДА та районних установ та організацій. 

На розгляд колегії було винесено два основних питання: підготовка до опалювального сезону та аналіз ситуації щодо епідемії африканської чуми свиней.
Андрій Гижко нагадав присутнім у студіях, що вже з 1 жовтня розпочинається опалювальний сезон, і першочергової уваги у підготовці до опалювального сезону потребують соціальні заклади медичної та освітньої сфери.
Щодо другого питання порядку денного, то перший заступник голови ОДА запевнив, що ситуація із африканською чумою свиней у Кирнасівці Тульчинського району локалізована. Однак, щоб убезпечити людей і знати, як боротись із цим лихом, потрібно працювати і далі. 
Присутні у студіях також заслухали інформацію директора Департаменту ЖКГ облдержадміністрації Сергія Волкова та начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорія Сидорука.

 


Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63