Допомога внутрішньо переміщеним особам

09.09.2016

До Єдиної інформаційної бази даних осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, занесено 106 сімей,  в яких проживає 163 особи, з них: пенсіонерів – 73 чол., працездатних осіб – 55 чол., дітей – 35 чол. Вказані сім’ї проживають на території сіл району та в смт. Літин.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014  року, у поточному році виплачені кошти 58 особам на суму

 510, 37 тис. грн. для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.             

Всі громадяни, які переселилися  з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, забезпечені житлом, а саме проживають у рідних, друзів та знайомих.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Літинської РДА надають вимушеним переселенцям соціальну, психологічну та гуманітарну допомогу, контактуючи з головами територіальних громад,
 керівниками підприємств, господарств щодо забезпечення продуктами харчування, паливом, одягом.

 На сьогоднішній день начальником управління Світланою Матюк спільно  з підприємцями району була проведена робота щодо надання продуктових наборів для малозахищених  громадян з числа внутрішньо переміщених осіб. В результаті чого було видано 41 продуктовий набір для вищезазначеної категорії.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63