4 вересня - День підприємця

05.09.2016

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток нашої держави. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Шановні підприємці! 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню рівня конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг. Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту наших громадян.

Щира вдячність усім підприємцям за співпрацю з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, за ту підтримку, яку ви надаєте закладам та установам соціальної сфери району.

Багато підприємців у цей складний, тривожний час стали волонтерами й усіляко допомагають нашим бійцям на буремному сході відстоювати незалежність нашої держави.  Низький уклін їм за це.

З нагоди вашого професійного свята зичу, щоб започаткована вами справа була успішною. Відтак, успішною і багатою буде Україна. Бажаю усім вам, шановні, не зупинятися на досягнутому, нарощувати власні обсяги вироб-ництва та прибутки і славити наш район своєю професійністю.

Щастя, здоров’я, миру і злагоди вам та вашим родинам!
Голова районної державної адміністрації
Ярослав Чернега

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63