Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

19.08.2016

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голів та секретарів сільських і селищної рад, керівників установ та організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Йшлося про готовність району до опалювального сезону 2016-2017 років. На разі майже всі котельні у школах району готові до опалювального сезону, на 75% забезпечені твердим паливом заклади соціальної сфери, медичні та інші бюджетні та комунальні установи. Голова райдержадміністрації Ярослав Чернега наголосив, що питання підготовки до осінньо-зимового періоду вкрай важливе і ставитись до нього потрібно відповідально, адже від цього залежить функціонування шкіл, дитячих садків, лікарень та інших закладів.

Не менш важливим на засіданні колегії було питання заходів із забезпечення детінізації економіки району. Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська та начальник  Літинського відділення Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Тетяна Беліченко доповіли про роботу районної робочої групи по легалізації робочих місць, детінізації виплати заробітної плати, збільшення надходжень сплати за землю та від її оренди з метою зростання доходів населення району та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Військовий комісар Літинського районного військового комісаріату Василь Мазур доповів про роботу військкомату щодо організації в районі осінньої призовної кампанії, а також про виконання завдань з відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом. Наголосив на необхідності організації інформаційно-роз’яснювальної  та агітаційної роботи серед населення громад району. Також Василь Данилович повідомив про залучення на навчальні збори у вересні 2016 року резервістів, які брали участь у військових діях в зоні АТО, для чого запропонував головам сільських та селищної рад організувати проведення зустрічей з резервістами і членами їх сімей безпосередньо в громадах за місцем їх проживання.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63