Всеукраїнський Фестиваль Льону

15.08.2016

За підтримки Верховної ради та Міністерства аграрної політики та продовольства України в Коростенському районі Житомирської області селі Стремигород 27 серпня 2016 року відбудеться Всеукраїнський Фестиваль Льону.

Вже третій рік поспіль Житомирщина відроджує льонарство в Поліському краї. За переконанням депутата Житомирської облради Костюшко Ірини Вікторівни, ідеолога Фестивалю, «Льон має великий потенціал він може бути гідною альтернативою соняшнику та ріпаку, добрим попередником для озимих та ярих культур. Льон також використовують у автомобільній, суднобудівній, медичній галузях. Весь світ вже зрозумів цінність цієї культури. А для Полісся ця культура взагалі є нішевою, і прикро, що забутою.»

В програмі заходу багато сюрпризів: наукова конференція, ярмарка з льоновою продукцією, майстер-клас майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, дефіле від всеукраїнської дизайнерки, виступи на сцені, цікаві ведучі та відомі гурти, традиційна кухня зі стравами з корисним для організму льоном. Ексклюзивний музей з Кобзарем з льону. Для дітей працюватиме майданчик.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у даному Фестивалі.

Контакт для співпраці: (068) 598-06-02 – Ірина Вікторівна.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63