У районі було організовано та проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту

10.08.2016

9 – 10 серпня на території ПрАТ «Літинський молочний завод» було проведено об’єктове навчання з цивільного захисту на тему «Організація захисту робітників, службовців та населення при виникненні НС техногенного та природного характеру та в умовах можливих актів тероризму, ліквідація їх наслідків, а також організація та проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно небезпечного об’єкта».

Задуми навчання, які відпрацьовувались, були доцільні та реальні. Це:

-          створення умов надійного захисту працівників об’єкта від наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, та вживання заходів, що зменшують можливість виникнення надзвичайних ситуацій;

-          на основі аналізу НС, можливих на території об’єкта, уточнити план реагування та  створити обстановку для практичних дій тих, хто навчається, при усуненні їх наслідків.

Тож створювана обстановка відповідала характеру виробництва, ввідні були дотримані згідно обсягу, ступеню деталізації та часу їх надходження з урахуванням реальних можливостей. 9 серпня о 10.28 годині старший інспектор сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олег Бесарабов здійснив учбовий виклик по телефону «101» з інформацією про те, що на території ПрАТ «Літинський молочний завод», розташованого в смт. Літин по вул.. Ринковій, 33, в приміщенні компресорної станції сталась розгерметизація ємкості з аміаком та є загроза витоку аміаку. Виникла необхідність евакуації працівників підприємства в безпечне місце та постановка водяної завіси.

О 10.37 год. на місце події прибув підрозділ ДПРЧ № 7 у складі 6 чоловік. З’ясувавши обстановку на місці події, рятувальники екіпіювались засобами хімічного захисту та о 10.42 год. приступили до ліквідації даної НС, створивши водяну завісу. О 10.47 годині учбова надзвичайна ситуація була ліквідована.

Командири формувань цивільного захисту правильно і доцільно приймали рішення, своєчасно висувались до місць проведення заходів, визначених у плані проведення тренування.

Формування ЦЗ ПрАТ «Літинський молочний завод»  відпрацьовували практичні дії з використанням засобів механізації, техніки та приладів у ліквідації надзвичайної ситуації. Сигнали оповіщення доводились своєчасно, робітники та особовий склад формувань за сигналами діяли впевнено та організовано.

тановку для практичних дій тих, хто навчається, при усуненні їх наслідків.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63