Реалізовуємо проекти

10.08.2016

Наприкінці липня за ініціативи Вінницької обласної державної адміністрації відбувся семінар за участю представників органів місцевого самоврядування - переможців 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.  Нагадаємо, що від нашого району переможцями обласного конкурсу стали Літинська селищна, Уладівська, Соснівська, Селищенська, Бруслинівська, Багриновецька, Микулинецька та Громадська сільські ради. 

Перший заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська повідомила, що переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн 656 тис. грн. Виділення коштів проходить у три етапи. З першого траншу були виплачені кошти у сумі 6 млн грн. З другого - 4 млн. І за третім траншем, який складає 3 млн 656 тис. грн, громади отримають кошти у серпні – вересні. До речі, саме з цих  коштів буде проведено фінансування проектів із нашого району.

Директор Департаменту Регіонального економічного розвитку ОДА Наталія Болюх запросила громади працювати над проектами на наступний рік. Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи  кодування проектів.

Головний спеціаліст відділу з питань регулятивної політики та державних закупівель Ірина Сопун повідомила, що ті керівники проектів, які мають отримати кошти за третім траншем, можуть розпочинати роботу над проектами, не чекаючи фінансування з обласного бюджету, адже роботи з благоустрою найбільш затратні у часі та залежать від пори року. Крім цього, переможцям конкурсу були надані консультації  з питань, які стосувалися звітування.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63