З Україною в серці

08.08.2016

З нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України,  з метою збереження народних традицій, що споконвіку були основою виховання патріотизму та прагнення українців до створення і утвердження власної держави, відділом культури і туризму Літинської райдержадміністрації підготовано ряд районних  культурно-мистецьких заходів, що об’єднані однією темою:  «З Україною в серці».

На 24 серпня Програмою   заходів передбачено:

Хода Миру та Єднання за участю керівництва району, представників громадськості, підприємств, установ, територіальних громад та кращих творчих колективів району, проходитиме по вулиці Соборній.

Також  по обидві сторони  вул. Соборної розташуються виставкові експозиції  територіальних громад «Україна – від витоків до сьогодення», де  кожна територіальна громада представлятиме  вироби майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, використовуючи в їх оформленні  теми: «Вишивана доля Літинщини», «Величальна хлібу», «Подільський узвіз», «Мистецтво одного села», «Мамина хустина – оберіг для сина», «Подвір’я роду».

На площі біля Літинської районної державної адміністрації відбудеться урочистий мітинг з підняттям Державного Прапора України з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України.

Усі бажаючі зможуть взяти участь у Конкурсі Вишиванки та насолодитись виступами кращих  аматорських колективів  району  в рамках Мистецького проекту «Україна в кожному серці».

Вечірні заходи також відбуватимуться на площі біля райдержадміністрації та триватимуть до 21.00 години.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63