Сьогодні Олімпійські прапори замайоріли в усьому світі, зокрема і в Україні.

05.08.2016

Не став виключенням і Літинський район. З нагоди відкриття ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Літині було піднято Державний Прапор України, прапор Літинського району та прапор Національного Олімпійського комітету. Церемонія відбувалась на площі перед Літинською районною державною адміністрацією за участю першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської, голови районної ради Віталія Мельника, секретаря Літинської селищної ради Миколи Курочки, а також спортсменів та ветеранів спорту Літинського району.

Честь підняти прапори мали ветерани спорту, срібні та бронзові призери Чемпіонату області, дворазові фіналісти Кубку області з футболу, чемпіони області з фут залу Валерій Дацюк, Анатолій Біленко, Микола та Олександр Мальченко, Юрій Долінський, Микола Кіпоренко та Олексій Фаскевич.

З вітальним словом звернувся до присутніх головний спеціаліст сектору у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Кіпоренко. У своїй промові він процитував ініціатора проведення сучасних Олімпійських ігор  П’єра де Кубертена: «…Олімпійський вогонь зможе запалити в людстві дух свободи, мирного змагання і фізичного вдосконалення». Ми також щиро віримо у це і бажаємо українським атлетам Олімпійської збірної, серед яких 6 вінничан, нових рекордів і перемог!

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63