У районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районного центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції.

27.06.2016

На засіданні йшлося про здійснення соціальної роботи з учасниками АТО в територіальних громадах району, забезпечення їх трудової зайнятості, медичних потреб та пільг. З цих питань нині звітували голови Івчанської, Малинівської, Кожухівської та Осолинської сільських рад.

Окрім постійних членів та голови центру Валентини Захаревич, на нараді були присутні гості із Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: директор центру Олена Стоялова та начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Інеса Юзькова. 

Сільські голови доповіли про проведення соціальної роботи на території своїх сільських рад, а саме про надання усім учасникам АТО, що мешкають у їх територіальних громадах, усіх відповідних пільг, забезпечення земельними ділянками для ведення особистого сільського господарства та садівництва. Ще йшлося про безкоштовне оздоровленням дітей учасників АТО у літній період, санаторно-курортне лікуванням та здійснення психологічної реабілітації.

На завершення зустрічі директор обласного центру соціальних служб Олена Володимирівна висловила свої позитивні враження від роботи районного центру надання допомоги учасникам АТО та похвально відгукнулась про формат проведення його робочих засідань.  

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63