View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27.01.2021

27 січня, у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Генеральна асамблея ООН ухвалила 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

читати статтю повністюМіжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Звернення Президента щодо початку вакцинації від COVID-19

26.01.2021

Дорогі громадяни!

Сьогодні ми вийшли з локдауну, у нашій країні завершився посилений карантин. Я хочу, по-перше, привітати всіх нас, а по-друге, подякувати кожному.

Разом з вами завдяки свідомості, уважності та дисципліні ми змогли досягти гарних результатів.  

Найперше – на відміну від багатьох європейських країн, після зимових свят у нас не сталося спалаху інфекції. І це найголовніше. Більш того, за час локдауну одужалих було більше, ніж захворілих.

читати статтю повністюЗвернення Президента щодо початку вакцинації від COVID-19

Право фізичної особи на зміну по батькові

25.01.2021

З 1 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права фізичної особи на зміну по батькові» від 3 листопада 2020 року № 942-IX (далі — Закон). Законом до статті 295 Цивільного кодексу України та статті 149 Сімейного кодексу України унесено зміни, якими передбачено право особи на власний розсуд змінювати своє по батькові так само, як і своє прізвище та (або) власне ім’я.

читати статтю повністюПраво фізичної особи на зміну по батькові

Які будуть наслідки, якщо прийняв спадщину але не оформив?

25.01.2021

При оформленні спадкових прав нерідко виникає ситуація, коли спадкоємець, який має право на спадкування за законом чи за заповітом помирає протягом шести місяців після часу відкриття спадщини, тобто протягом строку, який встановлений законом для прийняття спадщини чи відмови від її прийняття.

читати статтю повністю Які будуть наслідки, якщо прийняв спадщину але не оформив?

«Акт Злуки - основоположна подія для українського державотворення», - Сергій Борзов в ході відкриття виставки «Українська революція 1917 – 1921 років: регіональний вимір»

25.01.2021

Сьогодні, 25 січня, у холі Вінницької обласної державної адміністрації урочисто відкрито виставку Українського інституту Національної пам`яті «Українська революція 1917 – 1921 років: регіональний вимір», яку присвячено подіям Української революції та їх перебігу в регіонах, зокрема, на Поділлі, а також з нагоди 102-ї річниці Соборності України.

читати статтю повністю«Акт Злуки - основоположна подія для українського державотворення», - Сергій Борзов в ході...

Перелік карантинних обмежень в Україні з 25 січня

25.01.2021

Україна виходить із посиленого карантину 25 січня.

«Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», - зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

читати статтю повністюПерелік карантинних обмежень в Україні з 25 січня

Як працюватимуть заклади освіти з 25 січня – роз’яснення МОН

22.01.2021

З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначеніпостановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу.

читати статтю повністюЯк працюватимуть заклади освіти з 25 січня – роз’яснення МОН

До відома суб’єктів господарювання

22.01.2021

14 січня Кабінетом Міністрів України подано для розгляду Верховною Радою проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про насіння і садивний матеріал”» № 4593.

читати статтю повністю До відома суб’єктів господарювання

З Днем Соборності України! В єдності сила!

22.01.2021

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила України – в єднанні,  яке стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, непохитність та монолітність української нації.

читати статтю повністюЗ Днем Соборності України! В єдності сила!

Як вберегтися від COVID-19?

21.01.2021

Нагадаємо, до 24 січня на всій території України діють посилені карантинні обмеження.

Період їх введення (з 8 до 24 січня 2021 року) збігається із завершенням інкубаційного періоду захворювання COVID-19 у людей, які потенційно інфікувалися під час новорічних свят, коли відбулося активне переміщення населення на території України та за її межами. Через це збільшився ризик поширення інфекції.

читати статтю повністюЯк вберегтися від COVID-19?

Дочірні категорії

 • Вітання керівництва району з Днем Перемоги

  Дорогі визволителі!

  У  цей визначний день, 9 Травня, сьогоднішнє покоління намагається усвідомити подвиг тих, хто у жорстоких битвах виборював Велику Перемогу.

  Сувора правда тієї страшної війни є найбільшим за силою духу прикладом мужності, патріотизму, важкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Вічна пам’ять усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті і таборах смерті, хто пішов із життя від ран, хвороб, голоду і скрути.

   Вічна слава і низький уклін Вам, шановні ветерани, за сьогоднішнє мирне небо над нами! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих літ життя й усіх людських гараздів!

  В.о. голови Літинської райдержадміністрації,
  депутат обласної ради
  Іван Мельничук
  Голова Літинської районної
  ради
  Віталій Мельник