ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Літинської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення кращих працівників господарськ

Пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення кращих працівників господарського комплексу району з нагоди 23-ї річниці  Незалежності України».

 Зміст матеріалів винесених на обговорення:

- пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення кращих працівників господарського комплексу району з нагоди 23-ї річниці  Незалежності України».

Мета проведення консультацій з громадськістю: 
- збір пропозицій та зауважень для врахування в проекті розпорядження голови.

Способи забезпечення участі в обговоренні: засідання організаційного комітету.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 21 липня 2014 р.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04337) 2-17-90.

Контактні особи: Чернуха Валентина Володимирівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 22300 Вінницька обл. смт.Літин, вул. Леніна,7, Літинська районна державна адміністрація, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 15 серпня 2014 року на веб-сайті Літинської районної державної адміністрації http://lityn-administratsia.webwap.com.ua/

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63