ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Літинської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення «Про встановлення в смт.Літині пам’ятника Т.Г.Шевченку», проект розпорядження голови райдержадмі

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Літинської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення  «Про встановлення в смт.Літині пам’ятника Т.Г.Шевченку», проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Вінниччині Дня захисника Вітчизни». 

Зміст матеріалів винесених на обговорення:

- пропозиції щодо встановлення в смт.Літині пам’ятника Т.Г.Шевченку та збір пропозицій та зауважень для врахування в проекті розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Вінниччині Дня захисника Вітчизни».

 

Мета проведення консультацій з громадськістю: 
- збір пропозицій та зауважень для врахування громадської думки при виборі місця встановлення пам’ятника та до проекту розпорядження голови райдержадміністрації.


Способи забезпечення участі в обговоренні: «круглий стіл», засідання організаційного комітету.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 17 лютого 2014 р.


Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04337) 2-17-90.

Контактні особи: Чернуха Валентина Володимирівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 22300 Вінницька обл. смт.Літин, вул. Леніна,7, Літинська районна державна адміністрація, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 28 лютого 2014 року на веб-сайті Літинської районної державної адміністрації http://lityn-administratsia.webwap.com.ua/

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63