У с. Журавне святкували День села

21.09.2018

Щорічно, 21 вересня, в день  великого християнського  свята  Різдва Пресвятої Богородиці  мешканці с. Журавне Літинського району відзначають День села. Саме в цей день з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.

Наша армія стає армією нового покоління українців – Президент

21.09.2018

 В Посланні «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році» до Верховної Ради Президент Петро Порошенко окремо зупинився на питаннях оброни держави, зокрема подальшого розвитку українського війська. Президент нагадав про стан Збройних Сил України на початку російської агресії весною 2014 року.

Президент: Росія має повернути Крим, відшкодувати Україні завдані збитки та гарантувати не повторення агресії

21.09.2018

Президент Петро Порошенко зазначає, що Україна прагне досягнення миру політико-дипломатичним шляхом, адже саме він відповідає національним інтересам держави. Про це він сказав під час проголошення у Верховній Раді щорічного Послання «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

21.09.2018

Дорогі співвітчизники!

Шановні народні депутати!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Ваші блаженства, преподобні отці!

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України

20.09.2018

Сьогодні, 20 вересня, під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі державного свята Дня захисника України.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надає роз’яснення про порядок призначення житлових субсидій

20.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надає роз’яснення до нової редакції Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848.

У ЛІТИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТІ ТРИВАЄ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В 79 ОКРЕМУ МИКОЛАЇВСЬКУ ДЕСАНТНО- ШТУРМОВУ БРИГАДУ

20.09.2018

   Запрошуємо на службу учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри; осіб, які не проходили військову службу.

79 ОДШБр чекає офіцерський, сержантський та рядовий склад.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАКАНСІЇ
• водіїв машин, • кухарів, • артилеристів, • навідників, • снайперів,•  медпрацівників та інші спеціальності.

 

Розпочато посів озимих культур

20.09.2018

У Літинському районі виробники сільськогосподарської продукції розпочали посівну кампанію  під урожай 2019 року. Загалом, на сьогоднішній день уже посіяно 2500 га. озимого ріпаку, 2650 га. озимої пшениці та 100 га. озимого ячменю. Темпи зростання посівних площ можна оцінити в геометричній прогресії, оскільки погода дозволяє розкрити техніці весь свій потенціал. Загалом планові площі посіву озимих зернових становлять 6020 га., а ріпаку 2560 га.

 

Як протидіяти домашньому насильству?

19.09.2018

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО – ЦЕ

 - фізичне (заподіяння тілесних ушкоджень, незаконне позбавлення волі, мордування, залишення в небезпеці, ненадання допомоги, заподіяння смерті);

сексуальне (будь-які діяння сексуального характеру, вчинені без згоди особи);

психологічне (словесні образи, погрози, приниження, переслідування, залякування, обмеження волевиявлення особи, контроль у репродуктивній сфері, що спричиняють невпевненість, нездатність захистити себе, шкоду психічному здоров’ю);

економічне (умисне позбавлення житла, їжі, одягу, коштів чи документів, перешкоджання в отриманні лікування, заборона працювати, примушування до праці, заборона навчатися).

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63