Інформація про підписані декларації у Літинському районі станом на 16.11.2018 р.

16.11.2018

АЗПСМ  с. Уладівка - Ластовецька Надія Станіславівна - підписано 1431 декларація;

                                   Мовчанюк Віктор Савелійович -  підписано 809 декларацій;

АЗПСМ с. Багринівці – Заверюха Андрій Кирилович - підписано 1828 декларацій;

АЗПСМ с. Дашківці - Денисюк Галина Степанівна - підписано 2008 декларацій;

АЗПСМ с. Вербівка –Лутчак Володимир Васильовичпідписано 920 декларацій;

АЗПСМ с. Дяківці – Кичак Олена Олександрівна – підписано 1241 декларація;

Засідання Громадської ради при Літинській райдержадміністрації

 15.11.2018

15 листопада у райдержадміністрації  відбулось чергове засідання Громадської ради при Літинській  райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяли участь голова Громадської ради Олександр Романець, члени ради та представники громадської організації з м. Хмільник «Право». Під час засідання було проведено практичне заняття «Е-демократія як новий рівень прозорості та ефективності» та  розглянуто головні інструменти е-демократії, які можуть  бути впроваджені на рівні районів – це електронні петиції, бюджет участі, відкритий бюджет, електронні консультації з громадськістю та особливості використання платформи «Відкрите місто». Розмова була цікавою та інформаційно насиченою.

Засідання районної комісії з вирішення складних і спірних питань призначення компенсацій, соціальних допомог та субсидій

15.11.2018

 14 листопада під керівництвом голови районної комісії з вирішення складних і спірних питань призначення компенсацій, соціальних допомог та субсидій Валентини Захаревич відбулося засідання комісії, де розглядались питання:

-        призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які фактично у ньому проживають,

-        розгляд заяв пільгових категорій громадян щодо перенесення пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання пільговика.

Архівний відділ інформує

15.11.2018

У рамках професійної програми  14 листопада в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області проходили заняття із директорами районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидією чи пільгою

15.11.2018

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.

Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно буде подати заяву для призначення субсидії.

Інформація щодо прийняття документів у сільських, селищних радах від фізичних осіб по дотаціях ВРХ

15.11.2018

Відділ агропромислового розвитку Літинської районної державної адміністрації повідомляє, що Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 здійснюється виплата дотації фізичним особам за молодняк ВРХ. Враховуючи велику кількість закритих банківських рахунків для перерахування коштів та зміну в жовтні 2018 р. рахунків Ощадбанком, у осіб при прийняті документів  у сільських, селищних радах будуть враховувати наступну інформацію:

Сектор з питань державної реєстрації повідомляє

14.11.2018

14 листопада  у приміщенні Літинської РДА діяла мобільна точка безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення законодавства у сфері державної реєстрації. Консультації надавав Коваль Володимир Вікторович– заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та завідувач сектору з питань державної реєстрації, державний реєстратор Абразовська Олена Валеріївна.

Працівників культури та аматорів народного мистецтва району привітали з професійним святом

14.11.2018

13 листопада в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, заступник голови РДА Валентина Захаревич, а також працівники та ветерани галузі культури району.

Увага! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю

14.11.2018

За даними Укргідрометцентру, вдень 14 листопада та вночі 15 листопада у Вінницькій області сніг з дощем (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-6 см), місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; на дорогах ожеледиця.

Очікуються незначні ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Держенергоефективності з експертами IRENA працює над створенням ефективної системи «зелених» аукціонів в Україні

13.11.2018

Кращий досвід країн світу щодо впровадження «зелених» аукціонів та його застосування в Україні обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із експертами Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA, https://www.irena.org), помічниками народних депутатів України, представниками Міненерговугілля, Держенергоефективності та Національної інвестиційної ради.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63