Урочистості з нагоди Дня захисника України

11.10.2019

14 жовтня в нашій країні відзначається День Захисника України – свято, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.

Це свято, згідно Указу Президента, відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. 

Українські родини мають витрачати менше коштів на сплату комунальних тарифів – Президент

11.10.2019

Одним із завдань української влади є зменшення частки доходів, яку українські родини витрачають на сплату тарифів на комунальні послуги, заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Міжнародний валютний фонд вимагає, щоб були ринкові ціни (на газ для населення. – Ред.). Для нашої країни – це збільшення тарифів. Але ви бачите, що, починаючи з літа, ми їх зменшуємо. Це і є наше завдання. Я говорив з Міжнародним валютним фондом і з нашим урядом, і ми домовлялися: якщо ми відкриємо ринок і якщо у нас будуть ринкові ціни, відсоток на сплату комунальних тарифів від доходу сім’ї повинен зменшитися. І це ми гарантуємо людям», – сказав Глава держави під час прес-марафону.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

11.10.2019

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний ХІІІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

В Літинському районі проведено командно-штабне тренування

10.10.2019

10 жовтня поточного року було   проведене штабне тренування з органами управління Літинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на тему: «Дії органів управління районної ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в складних умовах осінньо-зимового періоду».

Для нас мир будь-якою ціною - абсолютно неприйнятний,- Міністр оборони України під час зустрічі на Вінниччині

10.10.2019

В рамках програми «Діалоги про Україну»,  сьогодні у Вінниці відбулась зустріч  з Міністром оборони України Андрієм Загороднюком та  заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Олександром Терещенком, які роз’яснили алгоритм мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

09.10.2019

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:

З професійним святом привітали працівників поштового зв’язку Літинського району

09.10.2019

9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку всіх країн світу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська та Валентина Захаревич, заступник голови РДА, привітали з професійним святом людей, чия праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями – працівників поштового зв’язку Літинського району.

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території ТОВ «ФАЙР СТОН»

09.10.2019

 На виконання ст. 10 п.2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» надаємо для ознайомлення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території ТОВ «ФАЙР СТОН» для розміщення та будівництва виробничого підприємства по обробці деревини на земельній ділянці загальною площею 2,0 га  на території Дашковецької сільської ради  Літинського району Вінницької області (за межами населеного пункту с.Дашківці).

Не паліть опале листя та бадилля – це шкодить довкіллю

08.10.2019

Внаслідок спалювання опалого листа та бадилля забруднення повітря набагато сильніше, ніж від промислових викидів та викидів автомобільного транспорту. Наприклад, тонна тліючого листя виділяє близько 30 кг оксиду вуглецю, година знаходження біля багаття з опалого листя дорівнює п'ятигодинному перебуванню на автомагістралі.

Гідрометеорологічні умови на період з 08 по 11 жовтня

08.10.2019

Метеорологічна обстановка: Вночі 9 жовтня по Вінницькій області очікуються сильні заморозки у повітрі 0…5 (II рівень небезпечності, помаранчевий).  Температурний режим поступово підвищиться. Місцями дощитиме. 

08 жовтня вдень:       Мінлива хмарність, без істотних опадів.

                                            Вітер південно-західний, 7-12 м/с. 

                                     Температура 7-12° тепла.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63