Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

24.01.2020

23 січня Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб.

“Ці дані, на жаль, не враховують населення, що наразі перебуває на окупованих територіях. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишаються там”, - зазначили спікери.

Вінниччина увійшла до списку областей, де медичні заклади автономізовані стовідсотково

23.01.2020

За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, у 4 областях автономізовано 100%  медичних закладів, а саме: у Вінницькій, Полтавській, Черкаській та Волинській.

Загалом, рівень автономізації в Україні досягнув 91%. 

Автономізація - це одна з обов'язкових умов для підписання договорів з Національною службою здоров'я України (НСЗУ). Заклади, що перейшли у статус комунальних некомерційних підприємств отримуватимуть пряму оплату з державного бюджету від НСЗУ. Вони, як неприбуткові підприємства, зможуть самостійно розпоряджатися отриманими грошима. Статус КНП дозволяє встановлювати розмір заробітної плати для медичних та інших працівників в колективному договорі, а також відв’язує заробітні плати від єдиної тарифної сітки.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

23.01.2020

Відповідно до: Закону України «Про засади державної регіональної політики», Положень ст. 24Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196  (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися  у 2021 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.

Виїзна робоча зустріч в смт. Літин дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

22.01.2020

21 січня за участю заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Сікорської Л.Б., начальником Хмільницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк І.В., головним спеціалістом медичних та соціальних послуг Івашньовою В.М. відбулася робоча зустріч.

Урочистості з нагоди 101-ї річниці Соборності України

22.01.2020

Сьогодні, 22 січня, український народ відзначає велике державне свято — День Соборності України. Саме 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день Схід і Захід України подали один одному руку, щоб заявити про здійснення віковічної мрії нашого народу – жити у власній соборній державі. Ті доленосні події заклали фундамент становлення нашої держави в її сучасному вимірі, стали чітким орієнтиром для неподільної та суверенної України сьогодення.

Захист незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців призовного віку

22.01.2020

16 січня Президент України підписав Указ  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році». Даний нормативно-правовий документ повертає попередній призовний вік – 18 років, тоді як до цього такий вік був 20 років, а 18-ти та 19-річні юнаки могли добровільно служити в армії на контрактній основі.

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Бевза з Днем Соборності України

22.01.2020

Шановні жителі  Літинщини!

Щиро вітаю  вас із визначним українським державним святом –Днем Соборності України.

Саме в цей день, 22 січня 1919 року, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, її незалежність завжди будуть непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

З нагоди свята бажаю вам, шановні жителі Літинщини, мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічного героїзму нашого народу. 

У єдності – наша сила! Миру і процвітання нашій Державі! Слава Україні!

З повагою,

голова Літинської райдержадміністрації       Михайло БЕВЗ

Гідрометеорологічні умови на період з 21 по 24 січня

21.01.2020

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий норми, очікується посилення вітру, часом опади, на дорогах місцями ожеледиця.

21 січня вдень:    Хмарно з проясненнями, без опадів.

                                       Вітер західний, 7-12 м/с.

                                      Температура 0-5° тепла.

Обережно, ботулізм!

21.01.2020

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсинами, що містяться в неправильно приготовлених і збережених консервах та продуктах харчування.

Плата за розподіл газу з січня здійснюється за окремим рахунком

21.01.2020

З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за доставку газу.Відтепер доставка газу буде оплачуватися за окремим рахунком.

 Вже в січні всі споживачі газу Вінниччини сплачуватимуть два окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. Плата за газ буде здійснюватися постачальнику газу, а плата за доставку – окремо, за рахунком АТ «Вінницягаз». Це дозволить відокремити оплату послуг розподілу від оплати газу як товару.Таким чином споживачі газу зможуть побачити, кому та за які послуги вони сплачують кошти. 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63