Щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району

09.12.2019

Під керівництвом першого заступника голови Літинської  районної державної адміністрації Лариси Кримковської 9 грудня відбулася щотижнева оперативна нарада за участю заступника голови РДА Валентини Захаревич, керівника апарату РДА Володимира Шмігельського,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!»

09.12.2019

6 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Літині відбулась вулична акція «Не мовчи! Зупини домашнє насильство та торгівлю людьми!».

Захід організовано та проведено сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Літинським бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД, Літинським районним відділом Державної Виконавчої служби, Літинським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, з метою підвищення рівня поінформованості мешканців містечка про глобальну проблему домашнього насильства, торгівлі людьми та  привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від даних злочинів.

З Днем місцевого самоврядуванння!

07.12.2019

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати сільських, селищної та районної рад Літинського району

 Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду значних дат, пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, працівників всіх рівнів місцевого самоврядування.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

В день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності і самоврядування.

Перший заступник

голови райдержадміністрації   Лариса Кримковська

Шаховий турнір до Дня Збройних Сил України

06.12.2019

6 грудня в Центрі дитячої та юнацької творчості смт. Літин проведено шаховий турнір присвячений Дню Збройних Сил України. В змаганнях приймали участь діти, які відвідують шаховий гурток. Метою таких змагань є підвищення спортивної майстерності учнівської молоді та популяризація гри в шахи. Після завершення турніру всі учасники отримали подарунки. Головним суддею змагань був тренер-методист ЦДЮТ Горбатюк Дмитро Васильович.

У краєзнавчому музеї представлена історична виставка присвячена 100-річчю Державного герба України

06.12.2019

У Літинському краєзнавчому музеї ім. Устима Кармалюка експонується історична виставка з історії Державного Герба України – «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України».

Для перегляду даної виставки долучається учнівська молодь та вчителі шкіл Літинського району.

Федерація футболу учасників АТО

06.12.2019

Всеукраїнська громадська спілка «Федерація футболу учасників АТО» (далі- ФФУАТО) набула суттєвого досвіду з організації та проведення змагань з футболу серед  учасників АТО /ООС у сезонах 2015-2019років. Основною метою діяльності організації є морально-психологічна, фізкультурно-спортивна реабілітація та адаптація ветеранів АТО/ООС до оточуючого суспільного середовища.

З Днем Збройних сил України

06.12.2019

Шановні військовослужбовці, захисники України! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни. А також це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.

Шановні військовослужбовці, захисники України, сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди,  надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра!
Нехай любов до України,  народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!

Перший заступник

голови райдержадміністрації   Лариса Кримковська

Олексій Гончарук: Замість інтернатів як пережитку радянської системи ми створимо якісні умови для розвитку дітей-сиріт

05.12.2019

Діти мають виховуватися у сім’ях. А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

«Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створювати умови для того, щоб діти росли в умовах батьківського піклування», - наголосив Олексій Гончарук.

Заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

05.12.2019

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальною привенцією Літинського відділення поліції у Літинських загальноосвітніх школах №1 та №2 проведено інформаційно-просвітницькі години для учнівської молоді щодо попередження всіх проявів насильства.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63