Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/derevote/lityn-administratsia.gov.ua/www/images/stories/2015/4-7
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2015/4-7


Проводжали героя

8 квітня поточного року Літинщина вже вчетверте проводжала в останню путь героя – захистника Української землі.

Тридцятиоднорічний Дмитро Скляров, уродженець російського Волгограда, ще в дитячому віці переїхав із сім’єю на Літинщину. Тут, Дмитро пішов до Журавненської загальноосітньої школи. Згодом вступив до Ладижинського технікуму механізації, де здобув спеціальність механіка-техніка.

Після проходження строкової військової служби у Львівській 80- й десантній бригаді Дмитро Скляров у 2004 році брав участь в миротворчій місії в Іраку. 

Однак, страшні події на сході нашої країни не могли не зачепити душу щирого патріота. В серпні минулого року Дмитро пішов добровольцем захищати східні рубежі своєї Батьківщини. Волею долі та за покликом власногосерця йому  випало в складі 80 десантної аеромобільної бригади, де проходив раніше строкову службу,  брати участь в антитерористичній операції. За надлюдські можливості, проялені українськими патріотами при обороні Донецького аеропорту, приголомшені та вкрай здивовані вороги нарекли їх «кіборгами». Серед таких «кіборгів» був і Дмитро Скляров.

 

Полум’яне серце щирого патріота зупинилось 20 січня 2015 року від артобстрілу ворога при виконанні чергового бойового завдання з оборони терміналу.

Живим коридором, стоячи на колінах, віддали шану воїну-герою учні шкіл та дорослі мешканці Уладівки та Журавного.

На Журавненському кладовищі під час траурного мітингу прощання з Дмитром, голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега сказав, що сьогодні чорний день, день глибокого смутку за загиблим захисником рідної землі. Дмитро належав до особливої категорії вояків - «кіборгів», які є уособленням незламної волі, великої мужності та незборимого прагнення  до перемоги – зазначив очільник району.

 Слова глибокого смутку за втратою молодого життя, співчуття батькам та вшанування подвигу Дмитра Склярова звучали також у виступах представників влади, бойових побратимів, вчителів. Шану загиблому герою також віддали заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби Укрїни у Вінницькій області В’ячеслав Базелицький, голова районної ради Віталій Мельник, заступник командира роти Володимир Ляшенко, волонтер Микола Михайленко, керівник спілки учасників АТО Валентин Ковальський, директор Журавненської школи Віктор Браславський, класний керівник Володимир Комчар.

Під звуки Гімну України, у виконанні оркестру Повітряних Сил України, салюту почесної варти, провели Дмитра Склярова в останню путь вдячні співвітчизники.

Уродженець російської землі, Дмитро Скляров, всі свої свідомі роки провів в Україні, за неї і віддав власне життя. Це є ще одним підтвердженням прагнення народів до взаєморозуміння та миру, протидії агресивному політичному режиму сусідньої держави, який сіє смерть та горе на нашій землі.

 Герої не вмирають ! Не вмре пам’ять і про Дмитра Склярова. Хай цей приклад жертовного служіння Батьківщині стане наближенням нашої перемоги над злочинними посяганнями на наш мир і спокій. 

{gallery}stories/2015/4-7{/gallery}

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63