Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/derevote/lityn-administratsia.gov.ua/www/images/stories/2015/3-6
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2015/3-6


Літинщина втратила ще одного бійця...

Під постріли військових залпів та державний гімн України у  виконанні військового оркестру, у супроводі взводу почесної варти 14 березня у с.Дашківці провели в останню путь Саїнчука Василя Васильовича, старшого водія автомобільної роти в/ч А0549, старшого сержанта військової служби за контрактом. 
Народився Василь Саїнчук у с.Якушинці 10 травня 1979 року. Згодом разом із батьками переїхав у с.Дашківці, де закінчував сільську школу, прожив близько двадцяти років, і звідки його провели в останню путь. До лав Збройних Сил України був призваний у 1997 році. Після закінчення строкової служби залишився служити за контрактом у в/ч А 0549 м.Вінниця,в якій понад 15 років прослужив  водієм. За усі роки служби неодноразово нагороджувався почесними грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, мав кілька медалей. Впродовж останніх років свого життя Василь Саїнчук разом із дружиною Іриною та донечкою Анастасією проживали у м.Вінниця. 
Попрощатися з односельцем, однокласником, колегою та співслужбовцем прийшли близько тисячі людей.
Військовослужбовець загинув 11 березня у Краматорську. Це було четверте службове відрядження старшого сержанта Саїнчука у зону проведення АТО. 13 березня у клубі військової частини А 0549 м. Вінниця із старшим сержантом військової служби за контрактом Василем Саїнчуком прощалися побратими по службі, колеги, командування частини.

Щирі співчуття та прощальні слова над труною мужнього захисника України Василя Саїнчука від імені жителів Літинщини із сумом мовив голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, який подякував батькам за патріотичне виховання сина та зазначив, що це велика втрата не лише для родини загиблого, а й для всієї Літинщини і хоч Василь прожив коротке життя, але встиг стати прикладом для всіх нас віддавши своє життя за Україну.

Про щирість, відкритість та доброзичливість Василя Саїнчука, його відданість обраній справі та військовій присязі чимало сказали його військові керівники. Офіцери пообіцяли завжди підтримувати й допомагати родині покійного військовослужбовця та не полишати їх на одинці із цим невимовним горем.

{gallery}stories/2015/3-6{/gallery}

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63