День вишиванки: яскравість барв та візерунків

21.05.2020

Вишиванка   вважається  національним  оберегом  від  усього лихого, вона є символом краси  та  міцного  здоров’я, а також  щасливої  долі, вірності та любові. Вона настільки   глибоко увійшла  в  наше  життя, що   вся   українська   спільнота   в  третій  четвер  травня    відзначає День  вишиванки.  

Популяризація етнічного національного вбрання у сьогоднішніх умовах покликана ще раз продемонструвати єдність українського народу. З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності, її охоче одягають як дорослі, так і діти.

І вже стало традицією для літинчан  в День  вишиванки   приходити на роботу у вишитому одязі, зберігаючи традиційні народні мотиви.

На фотоколективи працівників Літинської СЗШ I-III cт. №2, КНП «Літинська ЦРЛ»,  КУ «Літинський територіальний центр», Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, відділу у Літинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, КНП «Літинський районний центр ПМСД».

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63