На Вінниччині посіяли близько 40% ярих зернових і зернобобових ранньої групи

24.03.2020

На Вінниччині станом на сьогодні, 24 березня, аграрії області посіяли близько 40% ярих зернових і зернобобових ранньої групи.

Про це  повідомив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук.

«На сьогоднішній день практично всі райони  вже почали посів ярих зернових і зернобобових культур ранньої групи.  Із запланованих культур сільгоспвиробники наразі сіють ярі ячмінь, пшеницю, горох та овес. Близько 40% від прогнозованих площ вже посіяно. За темпами посівної цьогорічна кампанія випереджує минулорічні строки у середньому на 10 днів», - повідомив Ткачук.

За його словами, відповідно до структури посівних площ, у поточному році на Вінниччині планується посіяти 97 тис. га ярого ячменю,близько 10 тис. га ярої пшениці, гороху – понад 8, 5 тис. га.

Забезпеченість сільгосппідприємств  області кондиційним насінням ярих зернових і зернобобових ранньої групи, враховуючи страховий фонд,  – стовідсоткова, насіння кукурудзи і сої господарства продовжують заготовляти.

За прогнозом Миколи Ткачука, з наступного тижня в області розпочнеться масовий посів технічних культур, зокрема, цукрових буряків, - погодні умови це дозволяють.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63