Управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє

24.03.2020

Управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації повідомляє, що у зв’язку з оголошенням на території України карантину та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  були прийняті додаткові заходи, які дозволять убезпечити працівників, це зокрема обмеження прийому громадян управлінням.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність забезпечення дотримання чинного законодавства щодо попередження та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті, зокрема законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про забезпечення рівних прав можливостей жінок та чоловіків».

Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

 Повідомляємо, що управління соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації продовжує працювати та виконувати покладені на нього завдання і функції.  Ми закликаємо громадян надавати перевагу електронній формі звернення, листи надсилати  на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також для надсилання звернень громадяни можуть скористатися послугами поштового зв’язку: 22300, Вінницька обл. смт Літин, вул. Соборна, 5 або зателефонувавши за номером 2 15 55.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63