Посилено карантинні заходи

24.03.2020

З метою запобігання занесення та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на території Літинського району посилено заходи карантину, введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), а саме:

-        посилено охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів на в'їздах та виїздах населених пунктів району із залученням працівників поліції, ДСНС, фахівців медичних установ;

-        максимальне обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом всередині населених пунктів, а також  міжрайонним, міжобласним сполученням (крім медичних, продуктових, соціальних та життєво- важливих мереж);

-         посилено контроль за громадянами, які повернулися із країн інфекційного ризику та дотриманням ними обов’язкової самоізоляції щонайменше впродовж 14 днів;

-        заборонено продаж на ринках молочної продукції домашнього виробництва (походження): молоко незбиране питне всіх видів, сметана, вершки всіх видів, сир кисломолочний всіх видів, сири розсильні всіх видів, в тому числі бринзи.

Проте, дозволяється здійснювати, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та з дотриманням санітарних норм роздрібну торгівлю: гарячими напоями без відвідування приміщень, насінням сільськогосподарських культур, саджанців плодових дерев, засобів захисту рослин (фунгіцидів) та міндобрив, ритуальних товарів, надання шино-монтажних послуг.

 Просимо з розумінням віднестися до вищезазначених дій! Адже сьогодні ми змушені вживати всіх необхідних заходів, задіювати всі ресурси, щоб вберегти жителів району від пандемії та не допустити повторення катастрофічного досвіду інших країн. 

Проте всі наші дії можуть бути марними, якщо кожен з Вас не продемонструє свідомості та відповідальності. В даному випадку все залежить від конкретних вчинків кожного громадянина.

Сьогодні наше завдання — убезпечити життя людей, особливо тих, хто перебуває у групі ризику, а це люди похилого віку. Всі ми маємо виконувати правила, аби не допустити поширення хвороби. Піклуйтеся один про одного, залишайтеся вдома та будьте здоровими!

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63