Поліцейські провели у Літині профорієнтаційний захід для старшокласників району

24.01.2020

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше - перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії –відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше - не схибити.

24 січня у Літині для старшокласників району було проведено профорієнтаційний захід працівниками ГУ НП у Вінницькій області. Даний захід було проведено у Вінницькій області вперше.

Старшокласників познайомили із структурою Національної поліції, роботою різних її підрозділів – кінологів,  криміналістів, вибухотехніків, слідчих, спецпризначенців. Дітям розповіли про умови вступу до вищих навчальних закладів системи МВС та до лав Національної поліції України.

Також учнівська молодь району заслухала інформацію про  відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень, безпеку спілкування в Інтернеті, шкоду вживання алкоголю, тютюну та наркотиків.

Учням було досить цікаво дізнатися більш детально з роботою підрозділів поліції, мали змогу побачити показовий виступ з рукопашного бою роти особливого призначення, роботу кінологів, поспілкуватися з поліцейськими та визначитись з майбутньою професією. 

Також під час заходу поліцейські урочисто вручили Подяки за активну участь у волонтерському русіЛітинській СЗШ I-IIIст. №1 та заступнику директора з виховної роботи Гуменюк Людмилі.

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63