Виїзна робоча зустріч в смт. Літин дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

22.01.2020

21 січня за участю заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Сікорської Л.Б., начальником Хмільницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк І.В., головним спеціалістом медичних та соціальних послуг Івашньовою В.М. відбулася робоча зустріч.

Начальник Хмільницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк І.В прозвітувала про проведену роботу за IV квартал в смт. Літин та Літинському районі.

Під час зустрічі обговорились питання стосовно медичної реабілітації, матеріального забезпечення застрахованих осіб, відшкодування шкоди потерпілим на виробництві.

Крім того відбулась робоча зустріч з громадянами смт. Літин, які звернулись з різними питаннями, а саме:

1.    Синчак А.М. - інвалід III групи звернувся за допомогою в лікуванні  на стаціонарі Літинської ЦРЛ;

2.    Борей Т. – бухгалтер ТОВ «Малінад» звернулася за роз’ясненням щодо порядку нарахування допомоги з тимчасової втрати працездатності застрахованій особі;

3.    Дерев’янко М.І. – щодо роз’яснення порядку отримання санаторно-курортного лікування в реабілітаційному відділені ;

4.    Іванець Г.П. – бухгалтер агропромислового розвитку Літинської РДА щодо проведення позапланової перевірки у зв’язку з ліквідацією відділу;

5.    Дикий І. -  інвалід III групи щодо протезування та отримання медикаментозного  та санаторно-курортного лікування;

6.    Федоровська А. – бухгалтер КНП “Літинської РЦПМСД”  звернулась з приводу заключенння договору про подання електронних документів до  Фонду соціального страхування України.

 Також обговорено  інші актуальні питання, які цікавили присутніх, надані необхідні кваліфікаційні консультації та роз’яснення.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63