Щотижнева оперативна нарада

20.01.2020

Сьогодні, 20 січня, під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Бевза відбулася щопонеділкова оперативна нарада.  Засідання наради відбулося за участю керівника апарату РДА Володимира Шмігельського,  начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради було озвучено оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами. 

 Олена Собур, начальник фінансового управління райдержадміністрації, зазначила, що на минулому тижні в облдержадміністрації було здійснено експертизу районного бюджету. Наразі працівники фінансового управління райдержадміністрації працюють над кошторисом і помісячним розподілом коштів.

Про кількість нарахованих соціальних допомог та субсидій повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Матюк. Світлана Дмитрівна також зазначила, що з ДФС надійшли варифікаційні списки  для опрацювання понад 4 тис. справ, наразі  опрацьовано 1200, робота в даному напрямку триває.

Тетяна Гордійчук поінформувала присутніх, що в період з 20 по 24 січня в початкових класах КУ «Загальної середньої освіти I-IIст. с. Селище» триватиме карантин  у зв’язку з великою кількістю хворих дітей  ГРВІ.

Також на засіданні наради обговорювалися планові завдання на тиждень, інші актуальні питання. За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів РДА за різними напрямками роботи.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63