У райдержадміністрації проведено просвітницький захід «Дискримінація: поняття, форми»

16.12.2019

16 грудня у райдержадміністрації відбувся просвітницький захід «Дискримінація: поняття, форми» за участю регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Наталії Гурковської. У заході взяли участь представники органів державної влади, установ та організацій району, інститути громадянського суспільства.

Наталя Гурковська охарактеризувала присутнім законодавство у сфері протидії дискримінації, детально охарактеризувала  форми дискримінації, які визначені чинним законодавством, зокрема пряму та непряму дискримінації, співучасть, пособництво та утиски.

Також регіональний координатор Уповноваженого навела конкретні приклади вітчизняної практики та практики Європейського суду з прав людини з розгляду справ щодо протидії дискримінації та відповідальності за дискримінацію.

Під час просвітницького заходу Наталя Гурковська обговорила з учасниками конкретні життєві ситуації щодо протидії дискримінації та відповіла на поставлені запитання.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63