Щотижнева оперативна нарада

16.12.2019

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався з оперативної наради під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Кримковської. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

У центрі обговорення сьогодні було питання про дотримання правил пожежної та техногенної безпеки  в закладах соціальної сфери. З консультативною інформацією щодо правил пожежної безпеки виступив Юрій Любавін, в.о начальника Літинського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області. Юрій Олександрович зазначив, що внаслідок пожежі, яка сталася в одному із навчальних закладів  м. Одеси, Літинським районним сектором ГУ ДСНС у Вінницькій області будуть проведені позапланові перевірки вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я району.

 

В ході наради Лариса Кримковська  заслухала інформацію начальника Держпродспоживслужби у Літинському районі Михайла Липканя щодо запровадження та застосування на території району операторами ринку харчових продуктів постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (HACCP).

 

Також під час оперативної наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району ознайомили з основними планами та завданнями роботи на поточний тиждень. Розглянуто актуальні питання, які стосуються соціально-економічного розвитку району, освіти, культури, медичної галузі.

 

За результатами наради Лариса Станіславівна дала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів за різними напрямками роботи, а їх виконання взяла на особистий контроль.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63