У райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Протидія домашньому насильству та торгівлі людьми на Літинщині. Виклики сьогодення»

13.12.2019

Домашнє насильство та торгівля людьми – актуальні та болючі теми для нашого суспільства, а привернення уваги до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, є вкрай важливим, адже найвищою цінністю будь – якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.

За підсумками проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 12 грудня в малій залі Літинської райдержадміністрації відбувся круглий стіл за участю фахівців, які працюють у сфері попередження торгівлі людьми та домашнього насильства у Літинському районі.

Захід організовано сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської РДА за підтримки громадської організації ФО «Прогресивні жінки».

Розпочавши засідання «круглого столу» перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська звернула увагу присутніх на активізацію роботи по взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та домашнього насильства, адже координація та партнерство – запорука успішного досягнення результату.

 Президентка громадської організації ФО «Прогресивні жінки» Наталя Козлова здійснила загальний огляд ситуації у Вінницькій області у сфері попередження та протидії торгівлі людьми, ознайомила зі статистикою випадків потрапляння людей в рабство як в Україні так і на Вінничині. Також поінформувала про нововведення у сфері протидії торгівлі та домашнього насильства.

 Наталія Романець, яка є відповідальною особою за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми у Літинському районі, а також  уповноважена особа, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» поінформувала про огляд ситуації з питань попередження та протидії торгівлі людьми та домашнього насильства у Літинському районі. Наталя Анатоліївна також поінформувала присутніх про проведені заходи в районі  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

На завершення представники райдержадміністрації, Літинського відділення поліції, Центру зайнятості,  Літинського  бюро правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД, Літинського  районного відділу Державної Виконавчої служби, КНП «Літинський районний центр ПМСД», КНП «Літинська ЦРЛ» обговорили особливості діяльності та співпраці суб’єктів Національного механізму взаємодії у Літинському районі. 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63