З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2019

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Літинщини!

Прийміть щиросердечні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва !

Сьогодні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних українських споконвічних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану  працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю вам, культпрацівники, теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих злетів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих гараздів.

Перший заступник

голови райдержадміністрації  Лариса Кримковська

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63