Працівників культури та аматорів народного мистецтва району привітали з професійним святом

08.11.2019

Сьогодні, 8 листопада,  в районному будинку культури приймали вітання з нагоди професійного свята представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва. Володарі слова і пісні, чарівники танцю та хранителі багатої мистецької спадщини, креативні та талановиті… Усе це про них.

Адже без перебільшення, саме представники галузі культури несуть в наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим. Розмаїтий великий колектив, що поєднує працівників музеїв та бібліотекарів, танцюристів та працівників будинків культури, співаків та майстрів, що зберегли старовинні народні ремесла, своєю спільною невтомною працею примножує невичерпне багатство української культурної скарбниці та ширить славу про Україну та наш талановитий народ далеко за її межами.

В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, голова районної ради Віталій Мельник та  працівники галузі культури району.

Валентина Миколаївна висловила щиру вдячність усім культпрацівникам Літинщини за самовіддану працю в галузі культури,  побажала високих досягнень, творчого натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю, миру і гармонії в особистому житті. Приєдналась до вітань та поздоровила своїх колег начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Лівчук.

За сумлінну працю, активну участь в районних культурно-масових мистецьких заходах, високу виконавську майстерність, популяризацію української пісні кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

А яскравим завершенням професійного свята працівників культури і аматорів народного мистецтва став святковий концерт за участю гурту «Водограй» із м. Вінниця.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63