У краєзнавчому музеї імені Устима Кармалюка відкрито виставку «Фактор свободи»

05.11.2019

Сьогодні, 5 листопада, у приміщенні Літинського краєзнавчого музею імені Устима Кармалюка було відкрито виставку «Фактор свободи». У відкритті виставки взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, учні та вчителі Літинської СЗШ I-III ст. №2.

Матеріали виставки присвячені історичному аналізу державницької політики трьох визначних українців – Івана Мазепи, Симона Петлюри та Степана Бандери. Біографії цих постатей різні, але їх єднає  прагнення здобути для свого народу незалежність і право на самовизначення. Виставка демонструє незвичний, сучасний підхід до подачі інформації. Автори виставки спробували уявити, який вигляд могли би мати профілі у соціальних мережах Івана Мазепи, Симона Петлюри та Степана Бандери, які місця показала би їхня гугл-мапа. Водночас виставка розповідає про непростий вибір, який стояв перед цими політиками, про позитивні і негативні наслідки їхніх ключових рішень.

 Виставка «Фактор свободи» (19 банерів) підготовлена Українським інститутом національної пам'яті та Центром досліджень визвольного руху.

 Унікальні світлини та біографічні відомості, представлені в експозиції, будуть доступні для перегляду жителям та гостям Літинщини до 14 листопада у Літинському краєзнавчому музеї.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63