З професійним святом привітали працівників поштового зв’язку Літинського району

09.10.2019

9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку всіх країн світу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська та Валентина Захаревич, заступник голови РДА, привітали з професійним святом людей, чия праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями – працівників поштового зв’язку Літинського району.

 Лариса Станіславівна та Валентина Миколаївна подякували працівникам Літинського центрального відділення поштового зв’язку за сумлінну працю і відданість професії, побажали і надалі підвищувати ефективність роботи, сприяти розвитку комунікаційних можливостей громадян, міцного здоров’я і щасливих років життя. Відзначили, що праця поштарів важка, але так потрібна людям, адже разом із листами, газетами вони несуть радість спілкування.

 За високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, якісне обслуговування споживачів засобами зв’язку та з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників зв’язку Літинського району.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63