Вітання з нагоди Дня юриста

08.10.2019

Шановні юристи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Утверджувати верховенство права, служити закону і захищати закон – незмінний обовʼязок кожного правника. Професіоналізм, дотримання морально-етичного кодексу, самовідданість і принциповість – саме такі вимоги висуває українське суспільство до сучасного юриста, адже його сумлінна робота – це запорука державного порядку і гармонійного розвитку країни.
Немає такої сфери суспільного життя, де можуть обійтися без допомоги правника. І держава, і підприємець, і громадянин потребують фахової консультації, а часом і захисту своїх прав та інтересів, відновлення справедливості.
Сьогодні українське правниче середовище максимально консолідувало свої зусилля, інтелектуальний потенціал для масштабного реформування сфери права, адже країна активно інтегрується в європейське співтовариство  і правове забезпечення цього процесу мають здійснювати висококласні фахівці.
У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість. Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності.

 Перший заступник

голови райдержадміністрації                Лариса Кримковська

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63