У райдержадміністрації відбулася чергова оперативна нарада

07.10.2019

Сьогодні,  7 жовтня, перший заступник голови районної державної адміністрації  Лариса Кримковська провела чергову оперативну нараду, на якій було підсумовано проведену роботу у відповідних сферах та окреслено заходи  на поточний робочий тиждень.

Засідання наради відбулося  за участю заступника голови РДА Валентини Захаревич, керівника апарату РДА Володимира Шмігельського,  начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час наради було озвучено оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами.  Актуальні питання стосувалися виконання бюджету за 9 місяців,  соціально-економічної сфери, соціального захисту населення,  розглянули також організаційні аспекти підготовки та проведення в районі заходів з  нагоди відзначення Дня захисника України.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

По завершенню наради Лариса Станіславівна надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернула увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63