Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

04.10.2019

4 жовтня в районному будинку культури  відбулися урочисті проводи юнаків Літинського району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

На урочистий захід завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська, військовий комісар Літинського РВК Олександр Барціцький, рідні та близькі призовників.

  З метою військово-патріотичного виховання на захід були запрошені також учні 9 класів Літинської СЗШ I-IIIст. № 2.

 З вітальними словами та найкращими побажаннями  до призовників  звернулась перший заступник голови райдержадміністрації  Лариса Кримковська, яка висловила впевненість, що армійський вишкіл додасть сьогоднішнім призовникам мужності та сили, а також побажала кожному з них здоров’я, відваги,  витримки,  щоб  їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку. А також зазначила, що головне завдання кожного дорослого юнака - бути захисником своєї землі– завжди почесно, гідно та  благородно.

Також до всіх присутніх звернувся військовий комісар Літинського РВК Олександр Барціцький, який наголосив, що на юнаків чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які допоможуть сформувати відповідальність, самостійність та дисциплінованість.

Під час урочистого заходу перший заступник голови РДА Лариса Кримковська вручила кожному призовнику подарункові набори.

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя протоієрей Православної Церкви України о.Андрій та  подарував кожному іконку-оберіг.

Чудовим подарунком для  майбутніх захисників України в цей день  стали вокальні та хореографічні композиції за участю місцевих талантів Літинщини.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63