Управління економіки районної державної адміністраці повідомляє!

Управління економіки районної державної адміністрації згідно листа Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації №1877/3-1 від 25.07.2014 року повідомляє, що до Вінницької обласної державної адміністрації звернулось Генеральне консульство України в Кракові з повідомленням, що 22-25 вересня 2014 року в м. Катовіце (Сілезьке воєводство, Польща) відбудеться IV Європейський Конгрес малих та середніх підприємств під почесним патронатом Президента Республіки Польща Б.Комаровського, високим патронатом Європейського Парламенту та патронатом Ж.М.Баррозо.

Організаторами заходу виступають ТПП Катовіце разом із Міністерством економіки та ТПП Польщі. Головна тема Конгресу – «10 років підприємництва без кордонів».

 

Третій день Конгресу буде присвячений міжнародному співробітництву із проведенням тематичних лекцій та проведенням зустрічей формату «В2В» (швидкі зустрічі з пошуку потенційного ділового партнера); до участі у яких запрошуються представники українського малого та середнього бізнесу.

Програма Конгресу та інформація щодо зазначеного заходу (польською та англійською мовами) розміщена на сайті: www.kongresmsp.eu.  Контактна особа – Яцек Вожніковскі, спеціаліст департаменту міжнародного співробітництва тел. +48 603 193 288, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Усі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються за рахунок учасників Конгресу.

Реєстрація учасників, а також резервація готелю можлива на сайтах: www.kongresmsp.eu та http://rejestracja.kongresmsp.eu.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63