Відбулася нарада із головами сільських та селищної рад

20.09.2019

20 вересня у малій залі райдержадміністрації  відбулася нарада із головами сільських та селищної рад під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Кримковської. Участь у нараді взяли також голова районної ради Віталій Мельник та заступник голови РДА Валентина Захаревич.

Лариса Станіславівна офіційно представила присутнім нового військового комісара Літинського райвійськкомату- Барціцького Олександра Сергійовича.

Олександр Барціцький виступив з питанням щодо належної організації на території району призову на строкову військову службу. Звертаючись до очільників територіальних громад, Олександр Сергійович закликав їх активізувати роботу щодо проведення осінньої призовної кампанії, яка розпочинається 1 жовтня 2019 року. Звернув особливу увагу на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді Літинського району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризацію служби у Збройних Силах України.

Про реєстрацію польових доріг у Державному земельному кадастрі поінформувала Надія Федоришина, начальник відділу у Літинському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

Обговорювалось також питання  про стан підготовки до опалювального сезону у закладах загальної середньої та дошкільної освіти району та особлива увага була направлена щодо якості харчування в навчальних закладах.

Інна Михалко, заступник керівника апарату-начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА, повідомила про ліквідацію звичайних виборчих дільниць  в с. Гончарівка, с. Кам’янка, с. Осічок, а також наголосила про те, що посадовим особам місцевого самоврядування  необхідно надати відповідний пакет документів до Літинської районної державної адміністрації для подальшої передачі Центральній виборчій комісії.

Під час засідання наради було обговорено усі проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63