З професійним святом привітали рятувальників

17.09.2019

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

У цей святковий день з професійним святом працівників Літинського  районного сектору Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області вітали заступник голови райдержадміністрації  Валентина Захаревич та голова районної ради Віталій Мельник.

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що у нас є – життя.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятувальника України кращих рятувальників району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Валентина Захаревич подякувала рятувальникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику та побажала, щобпрофесійні навички, сила духу, витримка, мужність та досвід допомагали і надалі успішно втілювати у життя гасло: «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63