На оперативній нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності району

02.09.2019

2 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська провела щотижневу оперативну нараду з очільниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

 На нараді обговорювались питання  щодо виконання районного бюджету, підготовки медичних закладів району до осінньо-зимового періоду, соціально-економічної сфери, розглянули організаційні аспекти підготовки та проведення в районі заходів з  нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

 Світлана Матюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що наразі здійснюється верифікація фіскальною службою  нарахованих субсидій та соціальних допомог, а також проведено нарахування безготівкових субсидій за серпень поточного року. Завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей Леся Джумська наголосила, що з 1 по 15 вересня буде проведено 1-й етап Всеукраїнського профілактичного рейду «Урок».

 Головний лікар КНП «Літинська центральна районна лікарня» Сергій Кобель довів до відома присутніх, що у медичному закладі введено в експлуатацію новий надсучасний рентген-апарат.

 Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

 По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та визначено терміни виконання.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63